RN65C2202FB14
MFR.Part #
RN65C2202FB14
JLCPCB Part #
C1403540
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors