Y000790K0000F9L
MFR.Part #
Y000790K0000F9L
JLCPCB Part #
C1481651
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 90kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS