RN65C2051FRSL
MFR.Part #
RN65C2051FRSL
JLCPCB Part #
C3560311
Description
-65℃~+175℃ 2.05kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors