RN65C2001BBSL
MFR.Part #
RN65C2001BBSL
JLCPCB Part #
C1430803
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors