RWM06221002JA15E1
MFR.Part #
RWM06221002JA15E1
JLCPCB Part #
C19375651
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 10kΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±75ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS