RN65C1913BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C1913BB14
JLCPCB Part #
C3454004
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors