RN65C18R2BRE6
MFR.Part #
RN65C18R2BRE6
JLCPCB Part #
C3441562
Description
-65℃~+175℃ 18.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors