RN65C1871BRSL
MFR.Part #
RN65C1871BRSL
JLCPCB Part #
C3448167
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors