RN65C1871BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C1871BBSL
JLCPCB Part #
C1431310
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors