RN65C8871BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C8871BRSL
JLCPCB Part #
C1814377
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors