RN65C16R9BRE6
MFR.Part #
RN65C16R9BRE6
JLCPCB Part #
C1800174
Description
-65℃~+175℃ 16.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors