RNC55J1980BSBSL
MFR.Part #
RNC55J1980BSBSL
JLCPCB Part #
C3512147
Description
-65℃~+175℃ 125mW 198Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors