BFC237532432
MFR.Part #
BFC237532432
JLCPCB Part #
C6514662
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 4.3nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS