RNC60H1203BSRE8
MFR.Part #
RNC60H1203BSRE8
JLCPCB Part #
C3566365
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors