RN65C1472BB14
MFR.Part #
RN65C1472BB14
JLCPCB Part #
C1423310
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors