MRS25000C5112FRP00
MFR.Part #
MRS25000C5112FRP00
JLCPCB Part #
C1740912
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS