RN65C1434FB14
MFR.Part #
RN65C1434FB14
JLCPCB Part #
C1434768
Description
-65℃~+175℃ 1.43MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors