RN65C1301FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C1301FB14
JLCPCB Part #
C1416532
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors