RN65C1601FB14
MFR.Part #
RN65C1601FB14
JLCPCB Part #
C1403715
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors