RN65C1201FB14
MFR.Part #
RN65C1201FB14
JLCPCB Part #
C1403460
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors