RN65C1272DRSL
MFR.Part #
RN65C1272DRSL
JLCPCB Part #
C1806046
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors