RNC65H2652BRRE6
MFR.Part #
RNC65H2652BRRE6
JLCPCB Part #
C3446338
Description
-65℃~+175℃ 26.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors