RN65C1184FRSL
MFR.Part #
RN65C1184FRSL
JLCPCB Part #
C1814163
Description
-65℃~+175℃ 1.18MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors