RN65C1182FRSL
MFR.Part #
RN65C1182FRSL
JLCPCB Part #
C3398101
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors