CW0105K100KE123
MFR.Part #
CW0105K100KE123
JLCPCB Part #
C1433525
Description
-65℃~+350℃ 13W 5.1kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS