RN65C1052BBSL
MFR.Part #
RN65C1052BBSL
JLCPCB Part #
C3437103
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors