RN65C1502BBSL
MFR.Part #
RN65C1502BBSL
JLCPCB Part #
C1430831
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors