RN65C1003FRE6
MFR.Part #
RN65C1003FRE6
JLCPCB Part #
C1789801
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors