BFC238021303
MFR.Part #
BFC238021303
JLCPCB Part #
C3784358
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 30nF 63V、100V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS