RN65C1000FBSL
MFR.Part #
RN65C1000FBSL
JLCPCB Part #
C3376013
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors