RN65E2003BBSL
MFR.Part #
RN65E2003BBSL
JLCPCB Part #
C3530542
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors