CMF65250K00DEBF
MFR.Part #
CMF65250K00DEBF
JLCPCB Part #
C1407270
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 250kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors