RN60E9092BR36
MFR.Part #
RN60E9092BR36
JLCPCB Part #
C1796450
Description
-65℃~+175℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors