RN60C2312BB14
MFR.Part #
RN60C2312BB14
JLCPCB Part #
C5863097
Description
-65℃~+175℃ 23.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors