RN60E8871FRSL
MFR.Part #
RN60E8871FRSL
JLCPCB Part #
C1801858
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors