RN60D8871FRSL
MFR.Part #
RN60D8871FRSL
JLCPCB Part #
C3412194
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors