RN60E8451FRE6
MFR.Part #
RN60E8451FRE6
JLCPCB Part #
C1787531
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors