RN60C8252FR36
MFR.Part #
RN60C8252FR36
JLCPCB Part #
C3429240
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors