ERC557K6800BHEK600
MFR.Part #
ERC557K6800BHEK600
JLCPCB Part #
C3368697
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS