RN60E7960DRSL
MFR.Part #
RN60E7960DRSL
JLCPCB Part #
C1806067
Description
-65℃~+175℃ 250mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors