Y14531K42000B9L
MFR.Part #
Y14531K42000B9L
JLCPCB Part #
C1474851
Description
-55℃~+125℃ 1.42kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS