ERL6247K000JKCP2
MFR.Part #
ERL6247K000JKCP2
JLCPCB Part #
C3476646
Description
-65℃~+175℃ 2W 47kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors