RN60E7871BR36
MFR.Part #
RN60E7871BR36
JLCPCB Part #
C1796590
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors