RN55E7871BR36
MFR.Part #
RN55E7871BR36
JLCPCB Part #
C3388564
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors