RNX05020K0JNR6N
MFR.Part #
RNX05020K0JNR6N
JLCPCB Part #
C1830288
Description
1.2W 20kΩ 2kV Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS