RN60E7682FRSL
MFR.Part #
RN60E7682FRSL
JLCPCB Part #
C1801985
Description
-65℃~+175℃ 250mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors