RNC60H5621DSRE8
MFR.Part #
RNC60H5621DSRE8
JLCPCB Part #
C3390528
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors