RN60E6980FBSL
MFR.Part #
RN60E6980FBSL
JLCPCB Part #
C1432124
Description
-65℃~+175℃ 250mW 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors