Y00951K20000F9L
MFR.Part #
Y00951K20000F9L
JLCPCB Part #
C1496838
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 250mW Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS