RN60E6810FBSL
MFR.Part #
RN60E6810FBSL
JLCPCB Part #
C1432163
Description
-65℃~+175℃ 250mW 681Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors